Kajaki


 

Rzeka Nida położona w województwie świętokrzyskim to jedna z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych Polskich rzek. Spływy kajakowe to jedna z letnich atrakcji, którą znajdziecie na Ponidziu. Poznaj uroki tego regionu !

Do Państwa dyspozycji oddajemy 29 kajaków dwuosobowych wykonanych z polietylenu (22 kajaki standard oraz 7 professional). Każdy z kajaków wyposażony jest w kapoki bezpieczeństwa i wiosła a część jest wyposażona w trzecie siedzenie dla dziecka.
Organizujemy spływy zorganizowane oraz indywidualne, to Państwo decydują o wyborze trasy, jej długości oraz terminie spływu.

PRZYKŁADOWE TRASY SPŁYWÓW PRZEDSTAWIAMY PONIŻEJ

spływ kajakowy nida

Trasa Pińczów - Chroberz (Średni czas spływu: 3,5 godziny)

spływ kajakowy nida

Trasa Pińczów - Krzyżanowice Dolne (Średni czas spływu: 2,5 godziny)

dolina nidy

Trasa Krzyżanowice - Wiślica (Średni czas spływu: 6 godzin)

dolina nidy

Trasa Kowala - Nieprowice (Średni czas spływu: 3,5 godziny)

Rowery

Proponujemy aktywny wypoczynek na Ponidziu, poszerzając swoją ofertę hotelową o wypożyczenie rowerów. Do państwa dyspozycji oddajemy stylowe i nowoczesne rowery, z możliwością wypożyczenia krzesełek dla dzieci.


Jeśli lubisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, a ruch sprawia Ci przyjemność koniecznie musisz poznać trasy rowerowe Ponidzia. W okolicy hotelu przebiega wiele atrakcyjnych widokowo szlaków rowerowych. Zapewniamy, że amatorzy wycieczek na dwóch kółkach znajdą coś dla siebie.

PRZYKŁADOWE TRASY ROWEROWE PRZEDSTAWIAMY PONIŻEJ

trasa rowerowa nida
trasa rowerowa nida