Kajaki


 

Rzeka Nida położona w województwie świętokrzyskim to jedna z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych Polskich rzek. Spływy kajakowe to jedna z letnich atrakcji, którą znajdziecie na Ponidziu. Poznaj uroki tego regionu !

Do Państwa dyspozycji oddajemy 29 kajaków dwuosobowych wykonanych z polietylenu (22 kajaki standard oraz 7 professional). Każdy z kajaków wyposażony jest w kapoki bezpieczeństwa i wiosła a część jest wyposażona w trzecie siedzenie dla dziecka.
Organizujemy spływy zorganizowane oraz indywidualne, to Państwo decydują o wyborze trasy, jej długości oraz terminie spływu.

PRZYKŁADOWE TRASY SPŁYWÓW PRZEDSTAWIAMY PONIŻEJ

spływ kajakowy nida

Trasa Pińczów - Chroberz (Średni czas spływu: 3,5 godziny)

spływ kajakowy nida

Trasa Pińczów - Krzyżanowice Dolne (Średni czas spływu: 2,5 godziny)

dolina nidy

Trasa Krzyżanowice - Wiślica (Średni czas spływu: 6 godzin)

dolina nidy

Trasa Kowala - Nieprowice (Średni czas spływu: 3,5 godziny)

Rowery

Proponujemy aktywny wypoczynek na Ponidziu, poszerzając swoją ofertę hotelową o wypożyczenie rowerów. Do państwa dyspozycji oddajemy stylowe i nowoczesne rowery, z możliwością wypożyczenia krzesełek dla dzieci.


Jeśli lubisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, a ruch sprawia Ci przyjemność koniecznie musisz poznać trasy rowerowe Ponidzia. W okolicy hotelu przebiega wiele atrakcyjnych widokowo szlaków rowerowych. Zapewniamy, że amatorzy wycieczek na dwóch kółkach znajdą coś dla siebie.

PRZYKŁADOWE TRASY ROWEROWE PRZEDSTAWIAMY PONIŻEJ

trasa rowerowa nida
trasa rowerowa nida
EnglishFrenchGermanPolishUkrainian

Strona w przebudowie. Wybrane treści mogą być nieaktualne.